c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
wodnik lublin

Instruktorzy

Robert Mrozek

Robert Mrozek

Instruktor i trener pływania, instruktor lekkoatletyki i trener triathlonu. Na co dzień również nauczyciel wychowania fizycznego w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Lublinie im. Karola Lipińskiego. Trener Lubelskiej Grupy Triathlonu.

Robert jest też specjalistą od indywidualnych planów treningowych. Jest niezwykle pracowity i sumienny. Jako właściciel szkoły- nie uwierzycie kojarzy każdego kto jest zapisany.

Miłośnik amator triathlonu i Vice Mistrz Europy w triathlonie na dystansie standard w Walencji (2021), wielokrotny Mistrz i Vice Mistrz Polski w Triathlonie na dystansie „sprint” oraz standard.

Małgorzata Mrozek

Małgorzata Mrozek

Natalia Kot

Natalia kot

Człowiek o wielu talentach!

Podstawa naszej szkółki, jedna z najdłużej pracujących z Nami i z Wami instruktorek w WODNIKU. Natalka swoją przygodę z pływaniem zaczęła już w szkole podstawowej, a jako nastolatka trenowała pływanie wyczynowo w KS Lublinianka, a także pięciobój nowoczesny w LUKS Orlik. Na studiach z zamiłowania do tego sportu reprezentowała UP Lublin na licznych Akademickich Mistrzostwach Polski, zarówno w pływaniu jak i ratownictwie wodnym- zdobywając przy tym medale w kategoriach indywidualnych i grupowych. Natalia poza sportem który kocha i nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej, a także ukochanego roweru jest również doktorem na Uniwersytecie Przyrodniczym. To dzięki niej wiemy ze wszystko można w życiu doskonale połączyć. My Natalkę cenimy za pełen profesjonalizm, niezależnie od tego czy pływanie jest dla najmłodszych czy dla starszych, dla niej nie ma „niemożliwego”. Klasa, nieznikający uśmiech i pełna gotowość. To my kochamy w niej najbardziej.

Dziękujemy za to ze jest z Nami, bo wiemy ze praca instruktorki i widoczne efekty kursantów są dla Niej ogromną satysfakcją!

Urszula Kozicka

Urszula Kozicka

Dyplomowany Instruktor Sportu, specjalność pływanie. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. J. Kusocińskiego w Warszawie. Wieloletnia reprezentantka Polski w pięcioboju nowoczesnym, duże doświadczenie zawodnicze skutkuje dbałością o szczegóły, które mają ogromne znaczenie w pływaniu.

W wodzie od 7 roku życia, medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu, z drużyną AZS KUL zdobyła Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Ula jest w WODNIKU od początku. Profesjonalna, wymagająca a jednocześnie wyluzowana. Uczy niezwykle skutecznie, zajęcia prowadzi na wysokim poziomie, tyle samo wymaga od siebie co od innych. My możemy powierzyć jej wiele, mamy do niej ogrom zaufania. Dla Uli nie ma niemożliwego, cokolwiek się dzieje zawsze staje na wysokości zadania. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, z każdym nawiąże kontakt. Ula- jest człowiekiem wielozadaniowym. Na co dzień kieruje zespołem pracując w PSK 1.

Kocha sport i podróże. Nie tylko pływanie. Snowboard, kitesurfing, squash – odważnie, a jest w tym naprawdę dobra! Współpraca z Ulą jest dla nas niezwykle cenna i oby trwała jak najdłużej !

Maciej Krawczyński

Maciej Krawczyński

Instruktor dyscypliny sportu o specjalności Pływanie, sternik motorowodny, ratownik WOPR, Absolwent AWF w Warszawie.

Maciej z pasji do pływania został instruktorem w naszej szkole. Na zajęciach dokładnie wie co robi i robi to dobrze. To z Maćkiem dzieci czują się niezwykle wyluzowane, to z nim pójdą na zjeżdżalnie czy pokonają swoje małe bariery. Nasi dorośli kursanci też cenią jego zajęcia. Rekreacyjnie biega, pływa, chodzi po górach oraz przejawia wszelkie formy aktywności. Maciej też morsuje, w tej lodowatej wodzie spędzi nawet więcej niż 15 min.

Dla Maćka wiek to żadna granica, należy walczyć i podnosić poprzeczkę.

Michał Rzepecki

Michał Rzepicki

Instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor żeglarstwa jachtowego. Absolwent AWF w Białej Podlaskiej na kierunku trener personalny.

Michał jak każdy z nas pływa i uczy pływania z pasji. Jego zdobyte doświadczenie dało ogromne możliwości pracy z dorosłymi oraz dziećmi. Przekazuje to czego sam się nauczył. Michał jest spokojny, cierpliwy, bardzo komunikatywny, kreatywność i życzliwy.

Mateusz Giszczak

Mateusz Giszczak

Instruktor pływania, ratownik WOPR a także absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Mateusz jest pasjonatem pływania od najmłodszych lat. Czasu na sport ma teraz mało. Mimo młodego wieku Mateusz ma już ogrom doświadczenia w prowadzeniu zajęć co doceniają najważniejsi – nasi kursanci. Spędza w pracy każdą wolną chwilę, a to mu się nie nudzi. Każda lekcja na wysokim poziomie z indywidualnym podejściem.

Jest kontaktowy, wyluzowany i uśmiechnięty. Poza sportem fascynuje się motoryzacją, a szczególnie perełkami motoryzacji.

Katarzyna Dziechcierewicz

Katarzyna Dziechcierewicz

Sportowy Renesans. Kasia jest wybitnym instruktorem pływania nie tylko w naszej szkółce, ale śmiemy twierdzić ze w Lublinie, a może i dalej!

Człowiek sportu, instruktor pływania, instruktor aquafitness i fitness oraz lekkiej atletyki. Dodatkowo Kasia jest jeszcze ratownikiem WOPR a na codzień pracuje jako nauczyciel w-f w szkole, oraz prowadzi sekcje sportowe na jednej z lubelskich uczelni wyższych-KUL. Miłość do sportu nie jest od teraz – treningi pływackie, medale akademickie i wypływane kilometry! Kasia z ogromną wiedzą i doświadczeniem ma świetne podejście do dzieci, młodzieży i dorosłych! Doceniamy ją my, ale doceniają ją tez co najważniejsze nasi podopieczni.

Do zobaczenia z Kasią na basenie!

Marcin Mazurek

Marcin Mazurek
  • Dyplomowany Instruktor Sportu, specjalność pływanie, ma „papiery” na ratowanie ludzi ratownik WOPR 🙂 
  • mówi o sobie „stary inaczej” 
  • tata Neli 9 lat, oraz Tadzia lat 7 
  • wychowanek WKS Lublinianka, jako jej reprezentant w wieku juniorskim Mistrz Polski w dwuboju, rekordzista Polski w sztafecie (4x 100m dowolny), wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, 
  • pasjonat sportu w każdym wydaniu, w szczególności pływania, kolarstwa, oraz triathlonu w którym uwielbia 'umierać” na biegu 🙂 
  • ma świetny kontakt z dziećmi, młodzieżą, oraz dogada się z dorosłymi 🙂 

Ewelina Rymarz

Ewelina Rymarz

Instruktor pływania, absolwentka Politechniki Lubelskiej, na kierunku architektury, a obecnie wychowawca w przedszkolu i studentka Pedagogiki – to wszystko z pasji pracy z dziećmi. Dodatkowo Ewelinka prowadzi też zajęcia z baletu.

Człowiek wielu talentów. Swoją przygodę z pływaniem zaczęła jako 5 latka. Ewelinka od samego początku naszej szkoły jest z Nami, to u Roberta uczyła się i doskonaliła swoje pływanie. Na studiach wielokrotnie reprezentowała Politechnikę na różnych zawodach pływackich, zdobywając medale drużynowe.

Poza pływaniem Ewelina kocha taniec, konkretnie balet (Absolwentka Społecznego Ogniska Baletowego w Lublinie). Uwielbia wspinaczkę górską, narty i rysowanie. Ewelinka jest cicha, niezwykle łagodna, wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta i bardzo zaangażowana w pracę z dziećmi.

Zuzanna Duma

Zuzanna Duma

Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej oraz na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Instruktor fitnessu, badmintona oraz pływania. Zawodniczka II-ligowej drużyny siatkówki AZS UMCS Lublin.

„Ukończenie studiów pedagogicznych na AWF pozwala mi dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Z zaangażowaniem i pasją realizuję zajęcia. Łatwo nawiązuję kontakt z podopiecznymi przez co praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi ogromną radość i przyjemność.”

Michał Kalata

Michał Kalata

Instruktor pływania, student medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Pływa już od maleńkiego, co zaprocentowało licznymi medalami. Michał zdobył też dwukrotnie wicemistrzostwo Polski w kajakarstwie górskim młodzików. Obecnie kontynuuje swoją przygodę z pływaniem na treningach uniwersyteckich. Najmłodszy w naszej ekipie, zyskał naszą sympatię swoim uśmiechem, pozytywną energią i otwartością. Po tym z jakim zaangażowaniem prowadzi zajęcia wiemy że to dopiero początek jego wspaniałej przygody instruktorskiej.