c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Archive

Instruktor Pływania

Instruktor dyscypliny sportu o specjalności Pływanie Sternik motorowodny Ratownik Wodny w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi Absolwent AWF w Warszawie, Rekreacyjnie biegam, pływam, chodzę po górach oraz przejawiam wszelkie formy aktywności. Wiek to żadna granica, należy walczyć i podnosić poprzeczkę.

Instruktor Pływania

-instruktor pływania  -ratownik WOPR  -instruktor żeglarstwa jachtowego  -absolwent AWF w Białej Podlaskiej na kierunku Trener personalny  – Zdobyte doświadczenie dało mi możliwość pracy z dorosłymi oraz dziećmi, którym z chęcią przekazuję to czego sam się nauczyłem. Moją osobowość cechuje komunikatywność, kreatywność i życzliwość. 

Instruktor Pływania

-instruktor pływania  – ratownik WOPR  -pasjonat pływania od najmłodszych lat   – ma indywidualne podejście do kursantów   – zawsze kontaktowy i uśmiechnięty 

Instruktor pływania

Sportowy Renesans. Kasia jest wybitnym instruktorem pływania nie tylko w naszej szkółce, ale śmiemy twierdzić ze w Lublinie, a może i dalej ! Człowiek sportu, instruktor pływania, instruktor aquafitness i fitness oraz lekkiej atletyki. Dodatkowo Kasia jest jeszcze ratownikiem WOPR a na codzień pracuje jako nauczyciel w-f w szkole, oraz prowadzi sekcje sportowe na jednej z lubelskich uczelni wyższych-KUL. Miłość […]