c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Archive

Instruktorka Pływania

Dyplomowana Instruktorka Sportu o specjalności pływanie Zawodowy Ratownik WOPR na basenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Przez wiele lat była reprezentantka Polski w czwórboju nowoczesnym Wielokrotna Mistrzyni Polski Szkół Wyższych w pływaniu Doktorantka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie Pogodna i wesoła osoba, która w sposób profesjonalny potrafi przekazać maluchom, jak i osobom dorosłym wiedzę z zakresu nauki i doskonalenia […]

Instruktor Pływania

Dyplomowany Instruktor Sportu, specjalność pływanie Zawodowy ratownik WOPR Instruktor nurkowania Student Politechniki Lubelskiej Finalista Mistrzostw Polski w pływaniu Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi Cierpliwy, pogodny, pomocny, z uśmiechem przekazuje swoją wiedzę dotyczącą nauki pływania Pasjonat sportów zimowych (hokej, snowboard)

Instruktor Pływania

Instruktor dyscypliny sportu o specjalności Pływanie Sternik motorowodny Ratownik Wodny w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi Absolwent AWF w Warszawie, Rekreacyjnie biegam, pływam, chodzę po górach oraz przejawiam wszelkie formy aktywności. Wiek to żadna granica, należy walczyć i podnosić poprzeczkę.

Instruktor Pływania

-Ratownik Wodny   -Koordynator Ratownictwa Wodnego w Parku Avia   -Student V roku Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Rzeszowski   -Jestem człowiekiem kontaktowym, otwartym i bardzo lubię pracę z dziećmi   -W wolnych chwilach aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu